Упутство за професорски блог 1.део

Прво је потребно да се Пријавите на систем регистрованих корисника на сајту Техничке школе да бисте могли да ажурирате сајт или блог. Када се пријавите, добићете поруку доле лево испод  вертикалног левог менија: Пријављени сте на систем. Здраво, Ваше Име и Презиме.

Изнад те поруке сада стоји Кориснички мени који се појављује само за регистроване кориснике и на њему је приказано више линкова за различите послове које можете радити на сајту, а то су:

1. Кориснички профил - служи за додавање или измену личних података, контакт информација, промену лозинке, додавање слике на Ваш кориснички профил.
  2. Листа корисника - приказује листу свих регистрованих корисника сајта тј. професора Техничке школе Нови Београд.
  3. Додајте блог - поставите нов текст на Ваш професорски блог на тему Ваших предавања из наставе.
  4. Одјава са система - када сте завршили Ваш рад на сајту или блогу онда се овде искључујете са система.

upis 2019

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ!
- промо филм!

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ РОК 2019/2020.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ДЕЦЕМБАРСКИ РОК 2019/2020......ПДФ

ТШ "НОВИ БЕОГРАД" ЈЕ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР

Техничка школа "Нови Београд" је регионални центар за обуку сервисних техничара из области расхладе за
БЕЗБЕДНО РУКОВАЊЕ ФРЕОНИМА И ШТЕТНИМ ГАСОВИМА!

Информације и пријаве :
Самир Хоџић-Координатор за образовање одраслих
Tel:064/8598-963
e-mail:Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.">Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.

СПИСКОВИ СЕРВИСНИХ ТЕХНИЧАРА ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ КОЈИ СУ ПРОШЛИ ОБУКУ
БЕЗБЕДНО РУКОВАЊЕ ФРЕОНИМА И ШТЕТНИМ ГАСОВИМА:

- прва група.......пдф
- друга група......пдф