Упутство за професорски блог 2.део

Да бисте променили лозинку прво је потребно да се Пријавите на систем са старом лозинком да бисте могли да ажурирате свој профил. Када се пријавите, идите на Кориснички мени који се појављује само за регистроване кориснике и на њему је кликните на линк: Кориснички профил. Кориснички профил - како смо већ раније рекли, служи за додавање или измену личних података, контакт информација, промену лозинке, додавање слике на Ваш кориснички профил. Тада ће Вам се отворити нова страна са насловом:

Страница профила корисника Ваше име и презиме (корисничко име) као што је приказано на слици и ту пређите мишем преко линка Уреди - отвара се падајући мени и ту кликните на линк Уредите свој профил .

Отвориће Вам се нова страна Уређивање детаља са подешавањима за Ваш кориснички профил. У поље Лозинка упишите своју нову лозинку и поново још једном у поље Лозинка потврда и затим кликните на дугме Ажурирај да бисте све то сачували.

upis 2019

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ!
- промо филм!

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ....ПДФ

ПРОДУЖЕН ЗИМСКИ РАСПУСТ

У циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих, а  имајући у виду актуелне епидемиолошке податке надлежних органа, тела и служби, Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је одлуку да се продужи зимски распуст у основним и средњим школама у Републици Србији.

Распуст ће бити продужен до петка 21. фебруара 2020. године,

а први наставни дан је понедељак  24. фебруар 2020. године и почиње у 14.15 часова за Техничку школу "НОВИ БЕОГРАД."

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА ЗA СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1.....ПДФ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ - РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020......DOCX

ТШ "НОВИ БЕОГРАД" ЈЕ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР

Техничка школа "Нови Београд" је регионални центар за обуку сервисних техничара из области расхладе за
БЕЗБЕДНО РУКОВАЊЕ ФРЕОНИМА И ШТЕТНИМ ГАСОВИМА!

Информације и пријаве :
Самир Хоџић-Координатор за образовање одраслих