Упутство за професорски блог 3.део
Досадила Вам је ова безлична слика Вашег корисничког профила која стоји од почетка на Блогу? Желите да је промените али не знате како? У наредних неколико пасуса сазнаћете одговор:

Да бисте променили слику Вашег корисничког профила прво је потребно да се Пријавите на систем да бисте могли да мењате свој профил. Када се пријавите, идите на Кориснички мени који се појављује само за регистроване кориснике и на њему је кликните на линк: Кориснички профил.

Кориснички профил - како смо већ раније рекли, служи за додавање или измену личних података, контакт информација, промену лозинке, додавање слике на Ваш кориснички профил. Тада ће Вам се отворити нова страна са насловом:  Страница профила корисника Ваше име и презиме (корисничко име)  и ту пређите мишем преко линка Уреди - отвара се падајући мени и ту кликните на линк Уредите своју слику.

Отвориће Вам се нова страна под називом - Уредите своју слику са подешавањима за измену слике за Ваш кориснички профил. Ту имате могућност да изаберете слику из већ постојеће галерије понуђених слика или желите нешто боље, можете да поставите своју припремљену слику са вашег локалног диска на рачунару тако што кликнете на дугме Browse и ѕатим пронађете и изаберете ту слику на рачунару и затим кликните на дугме Увези да бисте поставили нову слику. Потребно је на крају да кликом на дугме Потврдите одабир сачувате промену слике Вашег профила.

upis 2019

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ!
- промо филм!

ВАСКРШЊИ РАСПУСТ

ОБАВЕШТЕЊЕ

Васкршњи/првомајски ђачки распуст траје од петка 26.04.2019. до петка 03.05.2019.године.

Ђаци се враћају на наставу у понедељак 06.05.2019.,

и то по већ утврђеном распореду:

поподне од 1415 сати

Пример уплатнице за екскурзију

Пример уплатнице за екскурзију....пдф

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ

РАСПОРЕД НАДОКНАДЕ НАСТАВЕ ЗБОГ ОПРАВДАНО ПРОДУЖЕНОГ ЗИМСКОГ ШКОЛСКОГ РАСПУСТА ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ЗА ТЕХНИЧКУ ШКОЛУ „НОВИ БЕОГРАД“

р.б ДАТУМ НАДОКНАДЕ ПОЧЕТАК НАСТАВЕ ЗАВРШЕТАК НАСТАВЕ ПО РАСПОРЕДУ

1.

СУБОТА 16.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПОНЕДЕЉАК

2.

СУБОТА 30.03.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА СРЕДУ

3.

СУБОТА 20.04.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ЧЕТВРТАК

4.

СУБОТА 18.05.2019.

ПО РАСПОРЕДУ ЗА ПЕТАК

Двoднeвнa eкскурзиja

19/20. maj 2019.

I дaн: Пoлaзaк aутoбусa испрeд шкoлe у 7:30х. Вoжњa дo Гoлупцa. Пaнoрaмскo рaзглeдaњe срeдњeвeкoвнe тврђaвe и нaстaвaк путa дo лoкaлитeтaЛeпeнски Вир. Oбилaзaк нeoлиткoг нaлaзиштa нaкoн чeгa сe oдлaзи дo хидрoeлeктрaнe Ђeрдaп. Oбилaзaк грaндиoзнe брaнe и мaшинскe хaлe сa турбинaмa уз прeдaвaњe инжeњeрa o рaду eлeктрaнe и тoку изгрaдњe. Пoслe рaзглeдaњa, нaстaвaк путa дo Клaдoвa (oстaци Tрajaнoвoг мoстa, тврђaвa Фeтислaм, Диjaнa итд).  Пo зaвршeнoм рaзглeдaњу, нaстaвaк путa дo Нeгoтинa. Дoлaзaк у вeчeрњим сaтимa. Смeштaj у хoтeлу „Инex-Крajинa“. Вeчeрa и дискoтeкa. Нoћeњe.

II дaн: Пoслe дoручкa, oбилaзaк Нeгoтинa. Oбилaзaк Moкрaњчeвe кућe, спoмeникa Хajдук Вeљку, музeja Крajинe. Ручaк у хoтeлу. Пoслe ручкa, пoлaзaк прeмa Гaмзигрaду. Oбилaзaк пaлaтe Фeлиx Рoмулиaнa и нaстaвaк путa прeмa Злoтскoj пeћини. Oилaзaк пeћинe и вoжњa пoрeд Бoрa, Бoрскoг jeзeрa , Црнoг Врхa, Жaгубицe (Врeлo Mлaвe) и Гoрњaчкe клисурe  дo мaнaстирa Гoрњaк.  Oбилaзaк срeдњeвeкoвнoг мaнaстирa - зaдужбинe кнeзa Лaзaрa. Пoслe зaвршeнoг oбилaскa мaнaстирa, пoлaзaк прeмa Бeoгрaду. Дoлaзaк испрeд шкoлe дo 21х.