Настала је давне 1975. године као резултат спајања три школе. Све што је било вредно и добро уградило се у колектив нове школе. Сада је наша школа ТЕХНИЧКА ШКОЛА "НОВИ БЕОГРАД" и може вас оспособити да у живот крочите сигурно и смело ако се определите за неко од занимања која у школи можете наћи.

Пре 28 година уселили смо се на ову адресу из три типично радничке школе ученика у привреди. Лепа, наменски грађена, богато опремљена школа током последњих година изгубила је од свог сјаја. Намеравамо и трудимо се да делима повратимо пропуштено, обогатимо новим садржајима, да школа не буде само учење. У том правцу служи и овај сајт и његова информативна и интерактивна функционалност.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ IV разред ....pdf

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ И ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ I, II И  III разред...pdf

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ