Sa mnogo truda i zalaganja, iako posle dugog cekanja, stavljena je u funkciju prostorija izmedju ucionica 11 i 12, koja je dobila i svoj racunar, i svoje ime -Redakcija Fokusa.
Novinari nase skole vise nece morati da sekciju odrzavaju u biblioteci, vec u svom prostoru.S obzirom na to da prostor nije jos u potpunosti uredjen ( nedostaje mu malo kreativnog ulepsavanja) pozivamo sve one koji vole pisanu rec, i vole da se druze, da zakucaju na nasa vrata.Ako su zakljucana, ostavite poruku...ili potrazite profesorku Micic!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ IV разред ....pdf

- РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА РАЗРЕДНИХ И ПОПРАВНИХ ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШК. 2017/18. ГОДИНЕ I, II И  III разред...pdf

РАСПОРЕД ПРИПРЕМНЕ НАСТАВЕ