Упутство за професорски блог 1.део

Прво је потребно да се Пријавите на систем регистрованих корисника на сајту Техничке школе да бисте могли да ажурирате сајт или блог. Када се пријавите, добићете поруку доле лево испод  вертикалног левог менија: Пријављени сте на систем. Здраво, Ваше Име и Презиме.

Изнад те поруке сада стоји Кориснички мени који се појављује само за регистроване кориснике и на њему је приказано више линкова за различите послове које можете радити на сајту, а то су:

1. Кориснички профил - служи за додавање или измену личних података, контакт информација, промену лозинке, додавање слике на Ваш кориснички профил.
  2. Листа корисника - приказује листу свих регистрованих корисника сајта тј. професора Техничке школе Нови Београд.
  3. Додајте блог - поставите нов текст на Ваш професорски блог на тему Ваших предавања из наставе.
  4. Одјава са система - када сте завршили Ваш рад на сајту или блогу онда се овде искључујете са система.

rts planeta 60

ministarstvo rasporednastave gov rs

BLOG2

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ -ИСПИТНИ РОК АВГУСТ 2020.

ПРИЈАВА ИСПИТА 24.08.2020. ГОДИНЕ

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА 29.08.2020. ГОДИНЕ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ - КОНСУЛТАЦИЈЕ АВГУСТ 2020.

РАСПОРЕД КОПСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ АВГУСТ ......ОТВОРИ!