Упутство за професорски блог 2.део

Да бисте променили лозинку прво је потребно да се Пријавите на систем са старом лозинком да бисте могли да ажурирате свој профил. Када се пријавите, идите на Кориснички мени који се појављује само за регистроване кориснике и на њему је кликните на линк: Кориснички профил. Кориснички профил - како смо већ раније рекли, служи за додавање или измену личних података, контакт информација, промену лозинке, додавање слике на Ваш кориснички профил. Тада ће Вам се отворити нова страна са насловом:

Страница профила корисника Ваше име и презиме (корисничко име) као што је приказано на слици и ту пређите мишем преко линка Уреди - отвара се падајући мени и ту кликните на линк Уредите свој профил .

Отвориће Вам се нова страна Уређивање детаља са подешавањима за Ваш кориснички профил. У поље Лозинка упишите своју нову лозинку и поново још једном у поље Лозинка потврда и затим кликните на дугме Ажурирај да бисте све то сачували.

rts planeta 60

ministarstvo rasporednastave gov rs

BLOG2

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ -ИСПИТНИ РОК АВГУСТ 2020.

ПРИЈАВА ИСПИТА 24.08.2020. ГОДИНЕ

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТА 29.08.2020. ГОДИНЕ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ - КОНСУЛТАЦИЈЕ АВГУСТ 2020.

РАСПОРЕД КОПСУЛТАЦИЈА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ АВГУСТ ......ОТВОРИ!