[video:http://www.youtube.com/watch?v=Xl2qC3G0_go 400x300]

Žanr:komedija
Režija i dramatizacija:Goran Marković
Uloge: Milan Lane Gutović - Ostap Bender

Ostap Bender, u ovoj priči se bavi "velikim kombinacijama", kako bi opstao u mutnim vremenima sovjetskih reformi. Pod geslom "Benzin vaš, ideje naše", na veoma vešt način uspeva da iskorišćava slabosti društvenog sistema. Na putu ka zacrtanom cilju, upoznaje Dmitrija Balaganova, koji mu je čak i neka vrsta kolege, s tim što on, kako bi uspeo da preživi, radi u okviru svog esnafa "Sinovi poručnika Šmita". Kasnije im se pridružuje i bivši robijaš Adam Kozlevič, kao i Panikovski, bivši sin poručnika Šmita, koji je izbačen iz esnafa, jer je prekršio konvenciju. Cilj ove grupe je sasvim jasno i precizno definisan - opljačkati Aleksandra Korejka, koji je nelegalno zgrnuo milione rubalja od propalih društvenih ulaganja. Bender se nada da će konačno ispuniti svoj životni san i pobeći u Rio de Žaneiro...

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!