...građani imaju najveće pravo da odrede prioritete i da traže određeni kvalitet usluga za svoj novac. Upravo i to je cilj Beobuild-a, dakle široka svest građana pretočena u ličnu inicijativu, pa vam ovog puta predstavljamo još jednog člana našeg foruma koji nosi posebnu zaslugu u ovom pogledu.
Radi se o Filipu Vukši, mladom studentu iz Beograda, koji je možemo reći stvar uzeo u svoje ruke. Ovaj mladi entuzijasta je u periodu od preko 3 godine raznim gradskim institucijama poslao preko 400 različitih prijava, žalbi i predloga za unapređenje. Stvari koje su bile predmet prijava su iste one koje većini građana smetaju i koju većina primećuje, ali nikada nisu znali na koji način i kome da se obrate od nadležnih. Međutim, ovde nije reč samo o peticijama ili molbama, već o osećaju za naša prava i odgovornost nadležnih. Razgovarali smo sa Filipom o njegovim iskustvima i primerima na koje ličnim zalaganjem možemo uticati.
Klikni na link:

upis 2019

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ!
- промо филм!

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ....ПДФ

ПРОДУЖЕН ЗИМСКИ РАСПУСТ

У циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих, а  имајући у виду актуелне епидемиолошке податке надлежних органа, тела и служби, Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је одлуку да се продужи зимски распуст у основним и средњим школама у Републици Србији.

Распуст ће бити продужен до петка 21. фебруара 2020. године,

а први наставни дан је понедељак  24. фебруар 2020. године и почиње у 14.15 часова за Техничку школу "НОВИ БЕОГРАД."

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА ЗA СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1.....ПДФ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ - РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020......DOCX

ТШ "НОВИ БЕОГРАД" ЈЕ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР

Техничка школа "Нови Београд" је регионални центар за обуку сервисних техничара из области расхладе за
БЕЗБЕДНО РУКОВАЊЕ ФРЕОНИМА И ШТЕТНИМ ГАСОВИМА!

Информације и пријаве :
Самир Хоџић-Координатор за образовање одраслих