...građani imaju najveće pravo da odrede prioritete i da traže određeni kvalitet usluga za svoj novac. Upravo i to je cilj Beobuild-a, dakle široka svest građana pretočena u ličnu inicijativu, pa vam ovog puta predstavljamo još jednog člana našeg foruma koji nosi posebnu zaslugu u ovom pogledu.
Radi se o Filipu Vukši, mladom studentu iz Beograda, koji je možemo reći stvar uzeo u svoje ruke. Ovaj mladi entuzijasta je u periodu od preko 3 godine raznim gradskim institucijama poslao preko 400 različitih prijava, žalbi i predloga za unapređenje. Stvari koje su bile predmet prijava su iste one koje većini građana smetaju i koju većina primećuje, ali nikada nisu znali na koji način i kome da se obrate od nadležnih. Međutim, ovde nije reč samo o peticijama ili molbama, već o osećaju za naša prava i odgovornost nadležnih. Razgovarali smo sa Filipom o njegovim iskustvima i primerima na koje ličnim zalaganjem možemo uticati.
Klikni na link:

распуст

ОБАВЕШТЕЊЕ

Зимски ђачки распуст траје од петка 01.02.2019. до недеље 24.02.2019.године.

Последњи дан наставе у  првом полугодишту школске 2018/2019. године је четвртак 31.01.2019.

Ђаци се враћају на наставу у ПОПОДНЕВНУ СМЕНУ у понедељак 25.02.2019.,

и то:

ПОПОДНЕ од 1415 сати

УПРАВА ШКОЛЕ

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок....отвори!