...građani imaju najveće pravo da odrede prioritete i da traže određeni kvalitet usluga za svoj novac. Upravo i to je cilj Beobuild-a, dakle široka svest građana pretočena u ličnu inicijativu, pa vam ovog puta predstavljamo još jednog člana našeg foruma koji nosi posebnu zaslugu u ovom pogledu.
Radi se o Filipu Vukši, mladom studentu iz Beograda, koji je možemo reći stvar uzeo u svoje ruke. Ovaj mladi entuzijasta je u periodu od preko 3 godine raznim gradskim institucijama poslao preko 400 različitih prijava, žalbi i predloga za unapređenje. Stvari koje su bile predmet prijava su iste one koje većini građana smetaju i koju većina primećuje, ali nikada nisu znali na koji način i kome da se obrate od nadležnih. Međutim, ovde nije reč samo o peticijama ili molbama, već o osećaju za naša prava i odgovornost nadležnih. Razgovarali smo sa Filipom o njegovim iskustvima i primerima na koje ličnim zalaganjem možemo uticati.
Klikni na link:

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!