У нашoј школи од 2004.године, као  ученичка организација, постоји и ради Ученички парламент.

Смисао и циљ рада Ученичког парламента је да помогне остваривању и изражавању права на образовање ученика, пре свега, кроз партиципацију ученика у одлучивању у школи, разним активностима школског живота, иницијативама и акцијама, комуникацији и сарадњи са другим институцијама у локалној заједници, Парламентима других школа.
Такође, циљ рада Ученичког парламента је и да помогне артикулисању ученичких потреба у наставним и ваннаставним активностима, формирању критичког мишљења и одговорности ученика, као и развијању самеинституције  Ученичког парламента.
У току свог десетогодишњег постојања Ученички парламент наше школе учествовао је и имао успеха у сарадњи, такмичењима, дебатама и конференцијама  које су организоване  а 2006. године представници нашег Учeничког  парламента освојили су прво место у дебати на Националној конференцији  за европски парламент младих. Парламент има свој Правилник о раду као  и  Програм рада који се планира сваке школске године.

Координатор у раду Учeничког парламента
Љиљана Кузмановић, наставник

upis 2019

УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ!
- промо филм!

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ

ВЕРИФИКОВАНА ИСПИТНА ПИТАЊА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ....ПДФ

ПРОДУЖЕН ЗИМСКИ РАСПУСТ

У циљу превенције ширења грипа у популацији деце и младих, а  имајући у виду актуелне епидемиолошке податке надлежних органа, тела и служби, Министарство просвете, науке и технолошког развоја донело је одлуку да се продужи зимски распуст у основним и средњим школама у Републици Србији.

Распуст ће бити продужен до петка 21. фебруара 2020. године,

а први наставни дан је понедељак  24. фебруар 2020. године и почиње у 14.15 часова за Техничку школу "НОВИ БЕОГРАД."

ВАЖНА ИНФОРМАЦИЈА ЗA СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1

ТЕРМИНИ ИСПИТА ЗА СЕРВИСНЕ ТЕХНИЧАРЕ ИЗ ОБЛАСТИ КЛИМАТИЗАЦИЈЕ/ЛИЦЕНЦА А1.....ПДФ

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ КОНСУЛТАЦИЈЕ ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020.

ВАНРЕДНИ УЧЕНИЦИ - РАСПОРЕД КОНСУЛТАЦИЈА ЗА ФЕБРУАРСКИ РОК 2019/2020......DOCX

ТШ "НОВИ БЕОГРАД" ЈЕ РЕГИОНАЛНИ ЦЕНТАР

Техничка школа "Нови Београд" је регионални центар за обуку сервисних техничара из области расхладе за
БЕЗБЕДНО РУКОВАЊЕ ФРЕОНИМА И ШТЕТНИМ ГАСОВИМА!

Информације и пријаве :
Самир Хоџић-Координатор за образовање одраслих