У нашoј школи од 2004.године, као  ученичка организација, постоји и ради Ученички парламент.

Смисао и циљ рада Ученичког парламента је да помогне остваривању и изражавању права на образовање ученика, пре свега, кроз партиципацију ученика у одлучивању у школи, разним активностима школског живота, иницијативама и акцијама, комуникацији и сарадњи са другим институцијама у локалној заједници, Парламентима других школа.
Такође, циљ рада Ученичког парламента је и да помогне артикулисању ученичких потреба у наставним и ваннаставним активностима, формирању критичког мишљења и одговорности ученика, као и развијању самеинституције  Ученичког парламента.
У току свог десетогодишњег постојања Ученички парламент наше школе учествовао је и имао успеха у сарадњи, такмичењима, дебатама и конференцијама  које су организоване  а 2006. године представници нашег Учeничког  парламента освојили су прво место у дебати на Националној конференцији  за европски парламент младих. Парламент има свој Правилник о раду као  и  Програм рада који се планира сваке школске године.

Координатор у раду Учeничког парламента
Љиљана Кузмановић, наставник

распуст

ОБАВЕШТЕЊЕ

Зимски ђачки распуст траје од петка 01.02.2019. до недеље 24.02.2019.године.

Последњи дан наставе у  првом полугодишту школске 2018/2019. године је четвртак 31.01.2019.

Ђаци се враћају на наставу у ПОПОДНЕВНУ СМЕНУ у понедељак 25.02.2019.,

и то:

ПОПОДНЕ од 1415 сати

УПРАВА ШКОЛЕ

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок....отвори!