FON HAKATON

Ako si IT entuzijasta i spreman si da napraviš još jedan korak ka svetlijoj budućnosti, FONIS i Istraživačko – razvojni centar u saradnji sa kompanijom SBB organizuju četvrti po redu FON Hakaton, tradicionalno takmičenje u programiranju za mlade.
Pored Hakatona ove godine takmičari će imati mogućnost da učestvuju na potpuno novom delu projekta pod nazivom
Tech Challenge, gde će imati priliku da prikažu svoju kreativnost i predlože inovacije vezane za poslovanje kompanije partnera.

FON Hakaton će se održati 31. marta i 1. aprila u prostorijama Istraživačko-razvojnog centra Fakulteta organizacionih nauka.
Takmičari će dobiti šansu da u timovima od 3 ili 4 člana, pokažu svoje znanje, ideje i da u roku od 24 časa reše realan problem iz oblasti održivog razvoja.

Prijave za Hakaton i Tech Challenge su po prvi put otvorene za sve mlade od 16 do 26 godina iz Srbije i regiona, i trajaće do 26. marta u ponoć. Učesnici Hakatona će biti odabrani na osnovu popunjene prijave i testa njihovih programerskih veština, a učesnici na delu pod nazivom Tech Challenge samo na osnovu prijave koja se nalazi na sajtu projekta.

FON Hakaton inspiriše srednjoškolce i studente da usavrše svoja znanja i veštine radom na projektu koji direktno utiče na poboljšanje različitih aspekata poslovanja partnera i života ljudi. Učesnici time stiču korisna iskustva koja će im biti od velikog značaja za napredak u karijeri i profesionalno usavršavanje. Projekte koje timovi budu osmislili i realizovali ocenjivaće stručni žiri čije mišljenje i iskustva će takmičarima omogućiti da na pravi način usavrše svoje sposobnosti u budućem radu.

Prezentacija završnih aplikacija timova održaće se 1. aprila u večernjim časovima nakon čega sledi svečana dodela nagrada.
Iskoristite svoju šansu, prijavite se na vreme i steknite jedno nezaboravno iskustvo!

Više informacija o samom takmičenju i prijave za oba dela projekta možete pronaći na sajtu: http://www.hakaton.fonis.rs/.

FON Hakaton,light up your future!

ЈАВНЕ НАБАВКЕ

ЈАВНА НАБАВКА МАЛЕ ВРЕДНОСТИ ЈН 2/2017 - Радови на адаптацији и реконструкцији простора за пресељење техничке школе "ЗМАЈ".

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПОПРАВНИХ/разредних ИСПИТА У АВГУСТОВСКОМ РОКУ ШКОЛСКЕ 2016/2017.ГОДИНЕ

РАСПОРЕД ПОПРАВНИХ/РАЗРЕДНИХ ИСПИТА

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК

школске   2016 / 2017. године....ПДФ