Посета 20.10.2017

У сарадњи са г. дином Сашом Саџак , из компаније „DELTA TERM“ d.o.o. Београд која као друштвено одговорна компанија, препознаје важност улагања у развој и усавршавање нових образовних кадрова у области у којој послује и овај позитиван тренд наставиће и у будућности организована је посета представника Kompanije NES Ltd.

solarni sistemi1  solarni sistemi2  solarni sistemi3

Компанија NES Ltd. основана у Шумену, Бугарска. Компанија NES Ltd је највећи произвођач апарата за коришћење алтернативних извора енергије са трговачким брендовима SUNSYSTEM i BURNiT.
Ови производи обезбеђују штедњу енергетских резерви планете, и минимизирају емисију угљеника.
У делегације  Компаније NES Ltd. били су Станимир Варбанов, регионални менаџер и Драгостин Вулчев.
Разлог ове посете је донација фабрике Компаније NES Ltd. у вредности од 2000 евра. Ради се о донацији соларног система - комплета SUNSYSTEM Solarni system која ће бити од изузетног значаја за наставу и школу уопште.
Соларни систем ће обезбеђивати топлу воду за потребе школе а истовремено ће бити као вредно учило у унапређењу наставе и стицању практичних искустава средњошколаца на пословима из области грејне и расхладне технике, што ће резултирати вишим нивоом стеченог знања будућих стручњака у овој области.

Представник компаније г.дин Варбанов је одржао ученицима школе и предавање са темом: “Соларни системи за припрему санитарне потрошне воде”.
После предавања присутним ученицима су подељени поклони.
Овом приликом разговарано је о наставку сарадње и о могућности посете ученика компанији, у циљу едукације и увида у практичан рад професија за које се млади нараштаји школују.

Прилог: Соларни системи...пдф

solarni sistemi4  solarni sistemi5  solarni sistemi6

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!