Стручно предавање 01.11.2017

Наставља се вишегодишња сарадња наше школе и компаније HERZ Armaturen d.o.o.
Компанија HERZ Armaturen d.o.o. је уназад неколико година стално присутна у нашој школи како кроз стручна предавања тако и са многобројним донацијама и огромној помоћи у опремању кабинета машинске енергетике.
Као друштвено одговорна компанија HERZ Armaturen d.o.o. препознаје важност улагања у развој и усавршавање нових образовних кадрова у области у којој послује и овај позитиван тренд наставиће и у будућности.
У среду 1. новембра са почетком у 1210 у великом амфитеатру Техничке школе „Нови Београд“, одржаће се предавање са темом:

herz1
Обновљиви извори енергије,
употреба биомасе као будућност енергетике

Употреба биомасе се намеће као будућност енергетике у Србији . Иако је употреба биомасе врло развијена у земљама западне и средње Европе у Србији је тек на почетку. Србија има огроман потенцијал у производњи биомасе. Предности биомасе су многе, али неопходан је велики рад како би се овај енергент и технологија за сагоревање истог приближила колегама из бранше, држави и на крају инвеститорима, грађанима Републике Србије.
• предавач дипл.инг. Синиша Ђурђић, HERZ Armaturen d.o.o.

Прилог: Обновљиви извори енергије...ПДФ

herz2  herz3  herz4

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок

Консултације за ванредне ученике - фебруарски рок....отвори!

ОБАВЕШТЕЊЕ

Новогодишњи/божићни ђачки распуст траје од понедељка 31.12.2018. до уторка 08.01.2019.године.

Последњи дан наставе у 2018. години је петак 28.12.2018.

Ученици се враћају на наставу у среду 09.01.2019. преподне од 745 сати