Погледајте нова документа за преузимање

Поштовани ђаци, поставили смо нове документе за преузимање - Приручникеза сервисирање за занимање Механичар грејне и расхладне технике у ПДФ формату – Сервисирање и монтажа сплит клима уређаја и Сервисирање кућних расхладних уређаја које је припремио за Вас професор Зоран Раичевић у рубрици Преузмите документа, Oбразовни материјал.

Кликните овде и преузмите документа

Нове фото галерије на сајту

Поставили смо нове фото галерије са разних дешавања у нашој школи на сајт:

Наградни излет у Ваљево 2012. Наградни излет за најбоље Бранковина - Ваљево - Струганик 01.06.2012. По традицији школа организује сваке године наградни излет за све оне ученике који су постигли најбоље резултате у учењу, спорту, на такмичењима, и тд. Погледајте фото галерију >>
Такмичење - Покажи свој таленат 2012. Техничка школа "Нови Београд", 30.05.2012. Погледајте фото галерију >>

Преузмите шаблоне завршног и матурског испита

Поштовани ђаци, Поставили смо шаблоне завршног и матурског испита као и Упутство за њихову израду које је припремио професор Зоран Раичевић у рубрици Преузмите документа, Oбразовни материјал. Поштовани ученици у овим шаблонима можете писати, брисати, мењати све што треба и када завршите -одштампати и предати професору.

Документа су у Word формату и можете их преузети овде.

Партнерство између школе и предузећа у процесу учења

Као школа која је увек спремна да испрати најмодернија дешавања када су у питању нове технологије из оквира деловања Школе, иницирали смо и остварили сарадњу са реномираним компанијама из земље и иностранства.

Активно партнерство између школе и предузећа у процесу учења и припреме за свет рада по завршетку школовања и када су у питању редовни ученици, али и у оквиру нашег Центра за континуирано (целоживотно образовање и усавршавање), незаобилазан је чинилац савременог приступа образовању.

Зато смо предузели активности да одређени број часова везаних за образовне профиле механичар за грејну и расхладну технику и техничар машинске енергетике буде изведен у сарадњи са најреномиранијим компанијама које делују у области грејне и расхладне технике.

Опширније: Партнерство између школе и предузећа у процесу учења

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...pdf

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок

Консултације за ванредне ученике - октобарски рок....отвори!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ОКТОБАРСКИ РОК...отвори!