Погледајте нова документа за преузимање

Поштовани ђаци, поставили смо нове документе за преузимање - Приручникеза сервисирање за занимање Механичар грејне и расхладне технике у ПДФ формату – Сервисирање и монтажа сплит клима уређаја и Сервисирање кућних расхладних уређаја које је припремио за Вас професор Зоран Раичевић у рубрици Преузмите документа, Oбразовни материјал.

Кликните овде и преузмите документа

Нове фото галерије на сајту

Поставили смо нове фото галерије са разних дешавања у нашој школи на сајт:

Наградни излет у Ваљево 2012. Наградни излет за најбоље Бранковина - Ваљево - Струганик 01.06.2012. По традицији школа организује сваке године наградни излет за све оне ученике који су постигли најбоље резултате у учењу, спорту, на такмичењима, и тд. Погледајте фото галерију >>
Такмичење - Покажи свој таленат 2012. Техничка школа "Нови Београд", 30.05.2012. Погледајте фото галерију >>

Преузмите шаблоне завршног и матурског испита

Поштовани ђаци, Поставили смо шаблоне завршног и матурског испита као и Упутство за њихову израду које је припремио професор Зоран Раичевић у рубрици Преузмите документа, Oбразовни материјал. Поштовани ученици у овим шаблонима можете писати, брисати, мењати све што треба и када завршите -одштампати и предати професору.

Документа су у Word формату и можете их преузети овде.

Партнерство између школе и предузећа у процесу учења

Као школа која је увек спремна да испрати најмодернија дешавања када су у питању нове технологије из оквира деловања Школе, иницирали смо и остварили сарадњу са реномираним компанијама из земље и иностранства.

Активно партнерство између школе и предузећа у процесу учења и припреме за свет рада по завршетку школовања и када су у питању редовни ученици, али и у оквиру нашег Центра за континуирано (целоживотно образовање и усавршавање), незаобилазан је чинилац савременог приступа образовању.

Зато смо предузели активности да одређени број часова везаних за образовне профиле механичар за грејну и расхладну технику и техничар машинске енергетике буде изведен у сарадњи са најреномиранијим компанијама које делују у области грејне и расхладне технике.

Опширније: Партнерство између школе и предузећа у процесу учења

ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ

Настава у школској 2018/2019. години почиње

У ПОНЕДЕЉАК 03.09.2018.

од 800 сати

од уторка 04.09.2018.настава почиње
од 745сати

ОБАВЕШТЕЊЕ

за ученике првог разреда

Настава у школској 2018/2019. години

за ученике првог разреда почиње

уПОНЕДЕЉАК 03.09.2018. у 800 сати

Ученици треба да буду у школском дворишту 15 минута пре почетка наставе.

од уторка 04.09.2018. од 745

РАСПОРЕД УЧИОНИЦА.........DOC

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ И МАТУРСКИХ ИСПИТА ЗА ВАНРЕДНЕ УЧЕНИКЕ АВГУСТОВСКИ РОК ...ПДФ