logo orginal
rcoo logo

Техничка школа "Нови Београд"
Омладинских бригада 25
11070 Нови Београд
телефон: 011/2164-231

Чланови наставничког већа

Молимо колеге професоре да  default овде преузму и попуне документ са табелом за  default ГОДИШЊИ ЛИЧНИ ПЛАН ПРОФЕСИОНАЛНОГ РАЗВОЈА ЗА 2018/2019. ГОД .

Стручна већа  у 2018/2019. год.

Стручно веће наставника наставе за МТКК

1.   Бојанић Бранислава
2.   Димитров Драган
3.   Лалић Миле
4.   Ступар-Јањић Савка
5.   Ћиповић Радуле
6.   Свркота Катарина
7.   Атлагић Душка
8.   Димеска Даниела
9.  Ждерић Мирослав
10. Вујошевић Милош

Стручно веће наставника наставе за образовне профиле машинске енергетике

1.    Мијушковић Даница
2.    Алексић Снежана
3.    Павлица Бајић Драгана
4.    Јовичић Љубиша
5.    Раичевић Зоран
6.    Гачић Зоран
7.    Ћиповић Бојан
8.    Станојковић Бора
9.    Радукановић Драгиша


Стручно веће наставника природних наука и наставе за оптичке образовне профиле

1.    Баранац Свето
2.    Матовић Јовиша
3.    Ненадић Милинко
4.    Крњајић Маријана
5.    Кнежевић Миланка
6.    Торбица Петровка
7.    Милошевић Татјана
8.    Стојановић Сузана
9.    Јоксимовић Слађана
10.   Михаиловић Милош
11.   Миливојевић Бранка

Стручно веће наставника Физичког васпитањa

1.    Благојевић Витомир
2.    Смиљанић Зоран
3.    Павловић Миа


Стручно веће наставника друштвених наука

1.    Кузмановић Љиљана
2.    Крунић Влада
3.    Поповић Гордана
4.    Шимшић Олга
5.    Радојичић Горанка
6.    Ракић Данијела
7.    Радуловић Дарко
8.    Рашковић Пламенка
9.    Кончаревић Милан

Стручно веће наставника математике

1.    Снежана Бабић
2.    Марковић Зорана
3.    Митровић Влашковић Светлана
4.    Пауновић Снежана

Стручно веће наставника српског и енглеског језика и књижевности

1.    Зелић Ковиљка
2.    Калић Сузана
3.    Ђоровић Тања
4.    Стојановић Љубица
5.    Прентовић Кривокапић Ивана, замена Тривић Маријана
6.    Бојовић Тијана, замена Панић Наташа
7.    Касалица Нинослава

 

ОДЕЉЕЊСКЕ СТАРЕШИНЕ 2018/19.
        I разред
I1 Драган Димитров
I2 Павлица Драгана
I3 Снежана Алексић
I4 Бранислава Бојанић
I5 Слађана Јоксимовић
 
       II разред
II1 Даниела Димеска
II2 Маријана Крњајић
II3 Зелић Ковиљка
II4 Зорана Марковић
II5 Нинослава Касалица

 
      III Разред
III1 Катарина Свркота
III2 Сузана Калић
III3 Миланка Кнежевић
III4 Мирослав Ждерић
III5 Милан Кончаревић
III6 Љубиша Јовичић
 
      IV разред
IV1 Радуле Ћиповић
IV2 Тања Ђоровић
IV3 Сњежана Бабић
IV4 Петровка Торбица
IV5 Душка Атлагић       

    

 

 

Директор – Веселин Вуковић

Помоћник директора                       Љубиша Јовичић

Организатори практичне наставе – Милинко Ненaдић

                                                         Зоран Раичевић

 

 Стручни сарадници

Тијана Совиљ

            Психолог

Данијела Димитријевић             Педагог

Даница Трајковић

            Библиотекар

Самир Хоџић
Андрагог - Координатор за образовање одраслих
 

ЗАПОСЛЕНИ НА АДМИНИСТРАТИВНО ФИНАНСИЈСКИМ  ПОСЛОВИМА

Снежана Крстајић

Секретар

Марица Баранац

Шеф рачуноводства

Виданка Павловић

Административни радник и референт за  ванредне ученике

  ЗАПОСЛЕНИ НА ПОМОЋНО ТЕХНИЧКИМ ПОСЛОВИМА

Александровић Мирољуб

Домар

Милидраговић Ненад

Радник на одржавању машина

Живка Димитријевић

Спремачица

Зорица Ђорђевић

Спремачица

Арула Јелена

Спремачица

Бранка Јошић

Спремачица

Милена Раца

Спремачица

Јасмина Томић

Спремачица

Маријана Челиковић

Спремачица

  Нада Јоцић     Спремачица
  Бисерка Николић     Спремачица
  Милена Анђелковић     Спремачица
  Александра Видовић     Спремачица
  Гордана Богдановић     Спремачица
  Сања Јоксимовић     Спремачица
  Јована Суба     Спремачица
  Ивана Јеврић     Спремачица
  Зорана Стојменовић     Спремачица

 


logo

Ко је на мрежи: 122 гостију и нема пријављених чланова

Актуелна дешавања

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДЕЦЕМБАРСКИ РОК

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗАВРШНИХ, МАТУРСКИХ И СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ ИСПИТА ЗА ВАНДРЕДНЕ УЧЕНИКЕ ДЕЦЕМБАРСКИ РОК...ОТВОРИ